Personal

Här kan du hitta kontaktuppgifter till personalen på Stockholms Ishockeyförbunds kansli. 

Carina Oddsberg 

Titel:   Kanslichef
E-post:   carina.oddsberg@stockholmhockey.se
Telefon:   0722116336

 

Alexandra Köhl

Titel:   Domaransvarig
E-post:   alexandra.kohl@stockholmhockey.se
Telefon:   Dold

 

Magnus Ljusbol

Titel:   Tävlingsansvarig ungdom & damrek, tillståndsansökningar
E-post:   magnus.ljusbol@stockholmhockey.se
Telefon:   dold

 

Marcus Dahlman

Titel:   Ekonomi
E-post:   marcus.dahlman@stockholmhockey.se
Telefon:  

 dold

 Matheus Vieweg

Titel:   Sportsligt ansvarig
E-post:   matheus.vieweg@stockholmhockey.se
Telefon:   Dold på egen begäran

Peter Andersson

Titel:   Tävling regionala serier (senior, junior och damserier)
E-post:   peter.andersson@stockholmhockey.se
Telefon:   Dold på egen begäran

Pontus Lundqvist

Titel:   Föreningsutvecklare Dam/Flick & NHG (inkluderingsprojekt New Hockey Generation)
E-post:   pontus.lundqvist@stockholmhockey.se 
Telefon:   dold

 

Sara Abrahamsson

Titel:   Administratör, Disciplin, Tävling etc
E-post:   sara.abrahamsson@stockholmhockey.se
Telefon:   dold

  

Simon Stigenberg

Titel:   Anläggningsansvarig
E-post:   simon.stigenberg@stockholmhockey.se
Telefon:   0760515759

 

Tess Hammarqvist 

Titel:   Kommunikatör 
E-post:   Tess.hammarqvist@stockholmhockey.se 
Telefon:   0704349277

 

Ulf Rustas 

Titel:   Sport och föreningsutveckling, distriktlagsverksamhet
E-post:   ulf.rustas@stockholmhockey.se
Telefon:  

 Dold på egen begäran

 

Senast uppdaterad: 22-12-08 av Stefan Ladhe