DAIF

DAIF (domaransvarig i förening)

Här hittar du information om DAIF = Domaransvarig i förening. Du kan se en lista över ansvariga personer för respektive förning, DAIF-handboken samt kontaktinformation till DAIF-ansvarig. 

Domaransvarig i förening (DAIF)

Förening  DAIF  Mail 
AIK  Kristian Hokka  kristianhokka@gmail.com
Boo  Erik Kristiansson  Erik.kristiansson@icloud.com 
Brinken  Elias Barkvall barkvall@gmail.com
Djurgåder  Kristian Hokka  kristianhokka@gmail.com
Mälarö  Ted Andersson ted.hemvarnet@hotmail.com 
Farsta  Melker Örneblad melker.orneblad@farstahockey.se
Flemingsberg  Kristian Hokka kristianhokka@gmail.com
Göta/Traneberg  Isaac Age isaac.age@gmail.com
Hammarby  Emil Enhörning emil.enhorning@gmail.com    
Haninge  Lars Berglund lars.berglund@uvtcmail.se
Huddinge Kristian Hokka  kristianhokka@gmail.com
Hässelby Anton Levin antonlevin0202@gmail.com
Järfälla Johan Holmström johaholm@gmail.com
Kalhäll  Johan Holmström johaholm@gmail.com
Kista  Boto Makalo makaloboto@gmail.com
Lidingö  Axel Åhgren ahgren.axel@gmail.com
MB  Emil Enhörning  emil.enhorning@gmail.com   
Nacka Erik Kristiansson  Erik.kristiansson@icloud.com 
Nynäshamn Stefan Klang stefan.klang@driftteam.se
Salem Fredrik Sundberg muren1988@hotmail.com 
Saltsjöbaden Daniel Wistrand & Viktor Edvinsson  Daniel.vistrand@outlook.com & viktor.edvinsson@gmail.com 
SDE Daniel O´konor daif@sdehockey.se
Segeltorp Emil Enhörning  emil.enhorning@gmail.com   
Sollentuna Salih Dalbudak dalbudak.hockey@gmail.com
Solna Ola Andersson  coachola22@hotmail.com 
Spånga Daniel O´konor daif@spangahockey.se
Sundbyberg Mathias Johansson mathiasgalarzajohansson@gmail.com
Trångsund Leo Claeson leoclaeson05@gmail.com
Tullinge TBA  
Tumba  TBA  
Tyresö Conny Ringman daifconny@gmail.com
Täby Salih Dalbudak daif@tabyhc.se
Vallentuna  Mattias Eriksson mattias83eriksson@hotmail.com
Vaxholm Johan Olsson plocken_89@hotmail.com
Vigbyholm Conny Abrahamsson conny.abrahamsson@gmail.com
Värmdö Simon Greger  simon.greger@varmdohockey.se 
Väsby Jenny Svärd jesva_s@edu.sollentuna.se
Älta  Conny Ringman daifconny@gmail.com
Österåker  Conny Abrahamsson conny.abrahamsson@gmail.com

DAIF-handboken

DAIF-handboken hittar du här

DAIF-ansvarig

DAIF-ansvarig är Jakob Karlsson

Epost: Jakob.karlsson@tumbahockey.se 

 

DAIF-handboken

DAIF-handboken hittar du här

DAIF-ansvarig

DAIF-ansvarig är Jakob Karlsson

Epost: Jakob.karlsson@tumbahockey.se 

Senast uppdaterad: 22-12-08 av Terese Hammarqvist